Marien Keyes

   “Dünyanın Gözü Bizim Üzerimizde!”

Since 2014; Zamanının Ametisti…

Teknolojik gelişmeleri, Osmanlı doku, motif ve kültürel değerlerini, ayrıca modern dünya kültürünü ve renklerini yakından takip eden ve gelişime ayak uyduran, kendini her geçen gün yenileyen, müşterilerini bilinçlendiren ve müşterilerinin beklentilerini doğru analiz ederek yaratıcılığını ve şıklığını canlı numune sunumları ile sergileyen Marien Keyes, Türkiye’de satışa sunulan personel kıyafetlerinde fark yaratmayı ve farkındalık oluşturmayı hedefliyor.

Personel kıyafetlerinde yaratıcılığı, güvenilirliği, şıklığı ve geleneklere bağlılığı çalışma prensibi olarak gören Marien Keyes tasarımda kurumsallığı, orijinalliği ve sağlamlığı sizlerle buluşturuyor.

Eksiksiz ve Zamanında Teslimat

Marien Keyes olarak markalaşmanız yolunda sizlere özel tasarladığımız modellerde mükemmel ve dayanıklı kumaş garantisi verirken belirtilen süre içinde kusursuz ve zamanında teslimat yapmaktayız.

Firma ve Kişiye Özel Tasarım

Firmanızdan talep geldiği taktirde extra ücret ile kurumsal kimliğinize ve renklerinize uygun, istekleriniz ve stilistlerimizin önerileri dahilinde hazırlanan özel kreasyonların kumaş kalitesini ve renklerini birlikte belirlemekteyiz.

Türk ve DünyaKumaşları

Dünyanın her yerinden getirdiğimiz kumaş ve renk seçeneklerimiz ile modern çizgileri geleneksel öğelerle buluşturuyoruz. Özel kumaşlarımızı son teknoloji makinelerde işleyerek beğeninize sunuyoruz.

Daha Enerjik, Daha Mutlu Çalışma Ortamları

Sizleri siyah ve beyazın sıradanlığından kurtaracak, daha enerjik ve verimli çalışmanızı sağlayacak pastel tonlarımız ile tanışın… Modern moda çizgileri ve kültürel dokular ile harmanladığımız kreasyonlarımızı yakından görün…

868
Kıyafet Siparişi
97%
Pozitif Geri Dönüş
22
Tamamlanan Kreasyon
76
Firma Sunumu

Referanslarımız

Sıradanlıktan ve amatörlükten kurtulun! Marien Keyes kalitesi ile tanışın…