Üretim Süreci

“Geleneksel kültüre dünya standartlarında bir dokunuş”

Marien Keyes, bir eşi daha olmayan tasarımlarını her müşterisine özel hazırlıyor. Stilistlerimizin her sezon hazırladıkları kreasyonlara ek olarak markanın ve kuruluşun taleplerine göre hazırlanan modellerimiz üretim sürecine giriyor.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile projelerimizi ileri teknoloji makineler ile tamamlayarak bereketi ve dayanıklılığı sunuyoruz. Belirttiğimiz tarihte teslimat gerçekleştirerek kurumsal kimliğinizi destekliyoruz.

Müşteri İle Kumaş Seçimi

Canlı numune sunumu olarak adlandırdığımız ilk adımımızda, müşterimizi bilinçlendirmek ve memnuniyetini sağlamak için kumaş seçimini birlikte yapıyoruz. Yurtdışından ve Türkiye’den seçilen kumaşlarımızı müşterilerimize sunarak diledikleri modeli seçtikleri kumaşa uyguluyoruz. Kumaşa dokunarak ve kumaşı görerek elde edecekleri sonuç hakkında ön bilgilendirme yapıyoruz.

Kesim

Seçilen kumaşın uygun bedenlerde hazırlanması için kesim aşamasına geçilir. Marien Keyes’e ait özel kalıplar el ile kesilerek her biri bir sonraki aşama olan nakış için özenle hazırlanmaktadır. Çoklu adetlerde ise makinelerimiz kesim işlemini yapmaktadır.

Nakış

Firma ve kişi taleplerine göre belirtilen logo, amblem ve harf nakışları kumaşların üzerine işlenir.

Dikim

Nakış işlemi tamamlanan kumaşlar hassasiyetle ve özenle dikim yapılarak ilik ve düğme işlemine girerler.

Kalite Kontrol

Çalışanlarımızın titizlikle inceledikleri ürünler herhangi bir hatayı barındırmayacak şekilde kontrol edildikten sonra ütü ve paketleme bölümüne aktarılırlar.

Ürün ve Paketleme

Kalite kontrol aşamasından da geçen ürünlerimiz son olarak ütü ve paket bölümünde hazırlandıktan sonra sorunsuz ve eksiksiz şekilde siz değerli müşterilerimizin adreslerine teslim edilmek üzere yola çıkar.

Sizi dinliyor, sizi düşünüyor, beklentilerinizi karşılıyoruz.